İNDİ
İyiki doğdun ve iyiki hayatımdasın!

19 Eylül 2016

Bundan dokuz sene önce hayatımıza girdin İNDİ.  İyi ki de!

Oyun olayını fazlaca ciddiye alan, biz iki kafadar karıkocanın, kendince iş yapma şekli olan bir şirket isteğinden doğdun J

Bu dokuz senede, Türkiye’de yaşayan birer tüketici olarak, bize sunulmasını arzu ettiğimiz materyalleri, bize sunulmasını istediğimiz şekilde sağlamaya çalıştık. Oyun kültürünün geliştirilmesinin bir parçası olmaya soyunduk. Oyun herkesin hakkıdır düşüncesiyle, oyun ve hizmetlerimizi yaymaya çalıştık. Sevdiğimiz ve inandığımız projelerin içinde çocuk ve yetişkinlere ulaşmak için adımlar attık. 

Bugüne kadar ortaya koyabildiğimiz güzel şeyleri bizimle aynı vizyona sahip olan, inanan, destek olan dostlarımız olmadan gerçekleştiremezdik. Gücünüz gücümüz oldu.  Bunun için size teşekkür ediyoruz.  

Daha gidecek çok yolumuz var, bayraklar dikecek aşılması gereken dağlar, içimizi kıpır kıpır ettiren projeler var. Bu yüzden, İNDİ dostum, iyi ki doğdun!
Ve hepiniz dostlar, oynayarak, ilginizi uyanık tutarak, yoklayarak, öğrenerek, birbirinize bağlanarak, yaşamanın estetiğini bularak, sağlıcakla ve mutlu kalın.

Dünya Çevre Günü-İndi Parkta

06 Haziran 2016

Parkta güzel bir gündü.  Kartondan kendi kurduğumuz bir ev, bacası olan ve ucunda ışığı görebildiğimiz bir tünelimiz vardı. Kapısından girip çıkıp, üstüne çiçekler çizdiğimiz bu evi ne çok sevdik, bu parkı ne çok :)

Üzerlerinde geçen hafta tasarım atölyesinin çocuklarla yaptığı kuş evleri olan ağaçlar alabildiğine güzeldi.  Kuşlar bir o kadar güzeldi.

Sonra kartondan üstüne oturabildiğimiz gerçek tabureler yaptık, süsleyip omuzumuza astık. Ağaçtan evimize inen bir teleferik düşündük ve yaptık da :) 
Kocaman bir rüzgâr topu yaptık.  Bulduğumuz malzemeleri birbirine ekleyip, kafamızdakileri hayata geçirdik. 
Az malzemeyle çok işler başardık.  Karışanımız az, özgürlüğümüz boldu.  Gerektiğince yardım ve işbirliği vardı.  Eğlenmek bulaşıcıydı.  Mutluluk da öyle.    

 

   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
Ana Sayfa   Copyright @ 2011 İndi ®
Bizi takip edin!