İNDİ
Umurca İ.Ö.O Anasınıfı Öğrencileri

12 Şubat 2015

Kaptanın Seyir Defteri,

    Umurca İlköğretim Okulu, Askıda KAPLA Projesinin ilk okulu.  Hatırlayacağınız gibi maceramız KAPLA'ların sponsorlarımız Zekiye Orbay ve Safa Doğramacı tarafından askıya bırakılmasıyla başlamıştı. 
    Askıdaki KAPLA'ların hedeflediğimiz sayıya gelişini epey bir bekledikten sonra Haziran 2014'de İstanbul'dan Muş'a gönderebilmiştik.  Ve fakat gönderilerin tatile denk gelmesiyle birlikte koca bir yaz yeni eğitim döneminin başlamasını beklemiştik.  Sponsorlarımız gibi biz de çocukları ve çalışmalarını merak edip duruyorduk,  ve fotoğrafların yolunu gözlüyorduk ki sevgili sınıf öğretmenimiz eliyle sonunda bu dileğimiz gerçek oldu.  Bu vesileyle sponsorlarımız sevgili Safa Doğramacı ve Zekiye Orbay'a teşekkür ediyoruz. 
   Çocukların yaptıklarına bakılırsa çok yetenekliler ve onlarla atölye yapabilmek büyük bir keyif olacak.  Umarız bu güzel yüzlü, yaratıcı çocuklarla atölye yapabilmek de bir gün gerçek olur.  Neden olmasın ki?

Uzaydaki bilinmezliklere yaptığımız yolculuklarda bize devam etme gücü veren bu tatlı karşılaşmaların sıklaşması umuduyla,


Güzel Haftalar,

 

Yeni yılın sembolü işte yılbaşı ağacı!

26 Aralık 2012

Kocaman karton, el işi kağıtlarımız ve bir miktar MAKEDO ile yılbaşı ağacı yaptık.  Süslemeler için Kağıt vs.'ye teşekkürler.  

Gelen hoş gelsin! Hepinize sağlık, sabır ve bolca mutluluk diliyorum. Ve umarım bu dileğimin gerçekleşmesi için elinizden geleni yaparsınız.  Bolca atık toplamayı ve bu atıklardan yapabileceklerinizi hayal etmeyi ihmal etmeyin.  Geçmiş senenin atıkları yeni senede bolca değerlenebilir  :0)        1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
Ana Sayfa   Copyright @ 2011 İndi ®
Bizi takip edin!