İNDİ
Askıda KAPLA

06 Nisan 2017

Anadolu'da ihtiyacı olan okullara KAPLA gönderebilmek için Aralık 2014'de başlattığımız, ASKIDA KAPLA projemizin destekçilerine, değerli katkılarından dolayı teşekkür ederiz. 

Aydın Köşk - Beyköy Polis Abla İlkokulu akıl oyunları sınıfında kullanılmak üzere gönderilen KAPLA'lar için destekçimiz TED Rönesans Koleji Okul Aile Birliği'ne teşekkür ederiz.

Konya - Yunus Emre İlkokulu akıl oyunları sınıfında kullanılmak üzere gönderilen KAPLA'lar için destekçimiz Dilek Topuz Derman'a bir kez daha teşekkür ederiz. 

Kilis - Uzunlu Köyü İlkokulu'na gönderilen KAPLA'lar için TED Rönesans Koleji Okul Aile Birliğine teşekkür ederiz. Sene sonunda düzenledikleri kermeslerde Kapla İnşa Atölyesine yer vererek askıda projesine destek oldukları ve şimdiden iki kardeş okul sahibi oldukları için de. 

Kayseri Develi - Pembe Cesarettin Kocatürk Ortaokulu'na gönderilen KAPLA'lar için her fırsatta yardımlarıyla projemizi destekleyen Dilek Topuz Derman'a bir kere daha çok teşekkür ederiz.
 

Edirne Havsa - Atatürk Ortaokulu'na gönderilen KAPLA'lar için Dilek Topuz Derman ve DB Mimarlık'a teşekkür ederiz.

Balıkesir Gönen - Altıeylül Ortaokulu'na gönderilen KAPLA'LAR için DB Mimarlık'a bir kere daha çok teşekkür ederiz.

Diyarbakır Çınar-Yarımkaş Köyü İlkokulu'na gönderilen KAPLA'lar için Esin Yazıcı, Fatih Küçük ve Anabilim Eğitim Kurumları'na teşekkür ederiz.

Afyon-Bolvadin Karayokuş İlkokulu'na gönderilen KAPLA'lar için DB Mimarlık'a çok teşekkür ederiz.

Mardin-Midyat-Şenköy Şehit Öğretmen Aydın Acun  İlkokulu'na gönderilen KAPLA'lar için TED Rönesans Koleji Okul Aile Birliği, Dilek Topuz Derman ve Sultan Özçelik'e teşekkür ederiz.

Sarıkamış Fevzi Çakmak İlkokulu'na gönderilen KAPLA'lar için Mazars Denge çalışanlarına, İlke Eker Göknil'e ve Hüseyin Topuz'a teşekkür ederiz.

Şehit Fikret Gündüz İlkokulu'na gönderilen KAPLA'lar için Barış Karayazgan (Pace Sanat),
Songül Vurdu, Cenk Toker ve Ülkü Topuz'a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Muş-Hasköy Umurca Anaokulu'na gönderilen KAPLA'lar için Zekiye Orbay ve Safa Doğramacı'ya teşekkür ederiz.

grafik tasarım © İdil Derman

Ana Sayfa   Copyright @ 2011 İndi ®
Bizi takip edin!