İNDİ
İyiki doğdun ve iyiki hayatımdasın!

19 Eylül 2016

Bundan dokuz sene önce hayatımıza girdin İNDİ.  İyi ki de!

Oyun olayını fazlaca ciddiye alan, biz iki kafadar karıkocanın, kendince iş yapma şekli olan bir şirket isteğinden doğdun J

Bu dokuz senede, Türkiye’de yaşayan birer tüketici olarak, bize sunulmasını arzu ettiğimiz materyalleri, bize sunulmasını istediğimiz şekilde sağlamaya çalıştık. Oyun kültürünün geliştirilmesinin bir parçası olmaya soyunduk. Oyun herkesin hakkıdır düşüncesiyle, oyun ve hizmetlerimizi yaymaya çalıştık. Sevdiğimiz ve inandığımız projelerin içinde çocuk ve yetişkinlere ulaşmak için adımlar attık. 

Bugüne kadar ortaya koyabildiğimiz güzel şeyleri bizimle aynı vizyona sahip olan, inanan, destek olan dostlarımız olmadan gerçekleştiremezdik. Gücünüz gücümüz oldu.  Bunun için size teşekkür ediyoruz.  

Daha gidecek çok yolumuz var, bayraklar dikecek aşılması gereken dağlar, içimizi kıpır kıpır ettiren projeler var. Bu yüzden, İNDİ dostum, iyi ki doğdun!
Ve hepiniz dostlar, oynayarak, ilginizi uyanık tutarak, yoklayarak, öğrenerek, birbirinize bağlanarak, yaşamanın estetiğini bularak, sağlıcakla ve mutlu kalın.

Ana Sayfa   Copyright @ 2011 İndi ®
Bizi takip edin!