İNDİ
Sıkça Sorulan Sorular
Her okul için hediye edilmesi hedeflenen KAPLA seçkisi ve miktarları önceden İNDİ tarafından belirlenmiştir.  Bu seçki en ideal kullanım gözetilerek oluşturulmuştur.  Hediye sayfamızda belirlenmiş olan güncel okul için hediye etmek istediğiniz KAPLA çeşitlerini ve miktarlarını belirterek hediye işlemini başlatırsınız.  Hedeflenen kutu adedine ulaşıldığında sizinle birlikte tüm katılımcıların hediyeleri toplu şekilde listede belirtilmiş olan okula gönderilir ve ulaştığı bilgisi sizlerle paylaşılır.  Ayrıca dilediğinizde söz konusu okulun yetkili kişisine ulaşabilmeniz için iletişim
bilgileri sayfamızdan görülebilir.  

Milli Eğitim Müdürlükleri ve eğitime yönelik vakıf ve derneklerle yaptığımız çalışmalar sonucu Kapla almak isteyen ve imkânı olmayan okullar tespit ediliyor.  Ayrıca bizimle doğrudan bağlantı kuran olanakları kısıtlı okullar da yardım listesine dahil ediliyor.
Tabiki sizlerden gelen bilgilendirmeler bizim için çok değerli.  Özel okullar çalışma kapsamı dışında olduğundan, geriye kalan tüm okul önerilerinize açığız.
Bizimle doğrudan iletişim kurmak için bilgi@inditoys.com adresine mesaj atabilir veya 0216 410 8405 No'lu telefondan bizi arayabilirsiniz.
Kişiler, kurumlar, imkanı olan okullar, dernekler,vakıflar, okul aile birlikleri, birkaç kişi bir araya gelerek oluşturulan arkadaş grupları vb.
Elbette, sizlerin katkısı çocuklar için çok değerli.  Bireylerin yanısıra şirketlerin de bu uygulamaya katılmalarını son derece önemsiyoruz. Çocuklara ve okullara yönelik başka fikirleriniz varsa yardımcı olmak isteriz.
"Bir Al Bir Hediye Et "modülünde, belirlenmiş üründen indirimli olarak iki adet satın almış oluyorsunuz.  Bunlardan biri tarafınıza gönderilirken, diğeri hediye olarak listedeki güncel okula gönderiliyor.  "Hediye Et" modülünde ise kendinize ürün alımı yapmadan sadece listedeki okula seçtiğiniz miktarlarda KAPLA hediye etmiş oluyorsunuz.
Öncelikle, hediyeler tarafımızdan kargoya verildiğinde kargo takip numaraları yardım yapan kişi ve kuruluş ile paylaşılacaktır.  Ayrıca web sitemizde belirtilmiş olan söz konusu okulun yetkililerinin iletişim bilgilerinden de okul ile bağlantı kurup bilgi alabileceksiniz.
Hediye edilen ürünler için uygulayacağımız en düşük indirim oranı % 25 olacaktır.  Buna ek olarak kargo ücreti ve benzeri masraflar İndi Oyuncak olarak tarafımızdan karşılanacaktır.
Çocukların mutluluğu en harika karşılık olacak sizler için. Bunun dışında, eposta ile tarafınıza teşekkür belgesi gönderilecektir.  Ayrıca, "Bir Al Bir Hediye Et" seçeneğini tercih eden müşterilerimizin kendilerine aldıklar KAPLA' da da aynı indirimli fiyattan yararlanmış olduklarını hatırlatmak isteriz.
İndi Oyuncak olarak tarafımızdan karşılanacak.
Her okul için hedeflenen kutu adedine 30 gün içinde ulaşılmadığı takdirde hediyeler o tarihteki mevcut miktarları ile hedef okula gönderilir.  30 günden sonra listedeki bir sonraki okula geçilir.
Şimdilik uygulamamız KAPLA ile sınırlıdır.  Hedef ürün miktarlarının belirlenmesinde her okulun öğrenci sayılarına bağlı olarak etkili fayda sağlanması gözetilmiştir.
İNDİ olarak sağladığımız indirim ve gönderi imkanlarının uygulamanın amacının dışında kullanılmasını önlemek amacıyla önceden belirlediğimiz okul listesi dışına çıkmıyoruz.
Anadolu'da pek çok okul, eğitimci okullarına KAPLA ürünlerini almak istediklerini ancak olanaklarının olmadığını dile getiriyorlardı.  Bu duruma çözüm olabileceği düşüncesi ile yardım etmek isteyen okullar ve kişileri ihtiyaç sahibi okullar ile eşleştirebilmek için bu projeyi hayata geçirmek istedik.
Ana Sayfa   Copyright @ 2011 İndi ®
Bizi takip edin!